«Країна здоров’я» стартувала в Кропивницькому

13 червня 2017 року громада церкви «Адвентистів сьомого дня» провела пізнавально-розважальну гру «Країна здоров’я» в літньому оздоровчому таборі на базі НВК ЗОШ (школи) № 21 міста Кропивницького.

У програмі взяло участь близько 110 школярів різного віку, які  подорожуючи особливими станціями: «Повітря», «Сонячне світло», «Вода», «Корисна їжа», «Фізичні вправи», «Відпочинок», «Ні алкоголю, наркотиків і тютюну», «Довіра Богу» в ігровій формі мали можливість отримати знання про правильне дихання, користь і шкоду сонячного світла.

Також діти змогли дізнатися про кількість вживання чистої води на добу, про правильний раціон харчування, дізнатися норму фізичних вправ на добу, про повноцінний відпочинок, про шкоду алкоголю, наркотиків і тютюну для дітей і підлітків, а також дізнатися про довіру до Бога.

Присутні на заході вчителі та школярі — учасники цієї цікавої пізнавально-розважальної гри зможуть використовувати у своєму житті отриману інформацію для поліпшення свого здоров’я.

В процесі гри на своєму шляху школярі зустріли різні ігри — атракціони, де вони могли пускати великі мильні бульбашки, пострибати на батуті, повзати лабіринтом, заспівати караоке, порибалити в надувних басейнах.
Таким чином, церква Адвентистів сьомого дня бажає привернути увагу вчителів школи до здоров’я дітей і підлітків. А вісім принципів здорового способу життя, без ліків можуть поліпшити їх духовне і фізичне здоров’я.

Зозуля Ольга