Хрещення у Кропивницькому

 

Вечірнє богослужіння суботи 17 червня 2017 року у другій громаді церкви Адвентистів сьомого дня міста Кропивницький мало особливе значення, члени церкви стали свідками того, як вісім чоловік прийняли рішення присвятити своє життя Богові шляхом водного хрещення.

Всі вони пройшли непростий життєвий шлях на якому певні події змінили їх ставлення до життя та привели до Бога. Це і переселення з зони АТО, події яких змусили приїхати до Кропивницького, і смерть матері, після якої її донька по новому збагнула сенс життя та прийшла до Бога.

Більше року назад вони вперше відвідали церкву Адвентистів сьомого дня, а потім євангельську програму, яка проходила кілька місяців тому в нашому місті та стали вивчати Боже Слово, щосуботи приходячи до церкви і відвідуючи «Пастирський клас».

Також до всіх присутніх на служінні, а особливо до похрещених з теплими словами настанови та побажання звернувся секретар Дніпровської конференції Дробаха Анатолій. А бажаючі могли привітати їх з тим, що вони стали тепер братами і сестрами у Христі.

Всім, хто прийняв хрещення на цьому святковому богослужінні вручили пам’ятні подарунки у вигляді книги та квітів, а молодь заспівала чудовий псалом хвали Богові.

 Ольга Зозуля